Büker Vinç

Firma Profili

Sektörünün öncü firmalarından BÜKER VİNÇ İZMİR- MENDERES’ teki  merkezi, Torbalı/İzmir ve Manisa’daki şubeleri ile Ege Bölgesi'nin dört bir yanında ve tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

Şirket bünyesinde, 10 tondan – 120 tona kadar hi-up vinçler ve 3 tondan 16 tona kadar forkliftler ile ağır yük montajı konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Bünyesinde barındırdığı uzman kadrosu ve stratejik çözüm ortaklığı ile müşterilerine sepetli vinçler, teleskopik vinçler, telehandler, manlift, low-bed’ler ile fabrika taşımacılığı ve ağır nakliye konusunda hizmet vermektedir. Parkurunu her geçen gün daha da genişletmekte; ağır yük kaldırma ve vinç kiralama hizmetlerinde olduğu gibi, fabrika taşımacılığı ve nakliye konusunda da liderliğini korumak için çalışmalarını hızlı bir biçimde sürdürmektedir.
 
BÜKER VİNÇ olarak gerçekleştireceğimiz çalışmaların tüm yönleriyle gerekli olan teknik detaylandırma, müşteri bilgilendirme, kalite yönetimi, iş güvenliği uzmanı ile hizmetini sunmakta olup, gerekli olan tüm teknik çalışma ve tekliflerin hazırlanması ayrıca işin başından sonuna kadar geçen zaman dilimi içinde işverenin tüm ihtiyaç duyabileceği teknik detayların hazırlanması ve işin tamamlanmasını yapmaktadır.

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİMİZ

Büker Vinç kurumsal olarak sosyal sorumluluklarını yerine getirmeyi hedeflemekte ve bu yönde çalışmalarını geliştirmektedir..

TÜMÜNÜ İNCELEYİN

Lokasyon

Estim Sanayi Sitesi Metal İşleri
2. Cadde No:6 Menderes,
35470 İzmir, Türkiye

Müşteri Hizmetleri

Pzt / Cts 09:00/18:00
+90 232 257 58 83

E-Posta

info@bukervinc.com